Уважаеми колеги, този форум е затворен за писане в 22 часа на 27.02.2014г.
Публикувайте вашите нови теми в новият ни форум forum.joomla.bg
Моля, влезте или се регистрирайте.

171,600 Общо мнения в 21,843 Теми от 5,298 Потребители
Последен член: Rav4r
Джумла! България  |  Джумла! България  |  Джумла! Ден  |  Joomla! Day 2013 България - най-добрия Joomla! day тази година « назад напред »
Страници: [1]
Печат
Автор Тема: Joomla! Day 2013 България - най-добрия Joomla! day тази година  (Прочетена 1058 пъти)
me7hos
Михаил Семерджиев
Администратор
Мега Гуру
*

Публикации: 3,989

« : Декември 03, 2013, 13:56:44 »

Нашето събитие беше отбелязано, като най-добрия Joomla! Day тази година от общо 7 (Другите  са: Франция, Германия, Холандия, Босна и Херцеговина, Испания и Световната Joomla! конференция в Бостън, САЩ).

Цитат
JoomlaDay™ Bulgaria in Sofia
Don't ask me why, but this was somehow the best event we attended this year.
...
Yes, the organisation of this event was very good and the country is very nice and people are extremely friendly. A really big thanks to Mihail Semerdzhiev for organising this event and taking care of us.
...
I was impressed by the Bulgarian community.

Radek и Sigrid всяка година участват в много от Дните и тяхното признание е наистина значимо, пълния текст можете да откриете тук: http://magazine.joomla.org/issues/issue-december-2013/item/1656-one-year-of-joomla-events
Активен

It's all about motivation
locked ideas
Bo0by
Чаткащ
*

Публикации: 265

Ел. поща
« Отговор #1 : Декември 03, 2013, 14:34:07 »

Това според мен е доста добре, че забелязват държава като нашата!!! Като се има впредвид, че повечето от другите държави незнаят, че даже съществуваме...
Активен
Bendjamini
Мега Гуру
*

Публикации: 1,419

« Отговор #2 : Декември 03, 2013, 14:37:25 »

Евала. Иначе към Bo0by ... световния IT сектор много добре ни знае географските координати. Примери много. И не е от днес и вчера. А това, че сме по-бедни от останалите в Европа и дори от Азия е в още по-голям плюс за нас. Усмивка
Иначе когато съм в Италия..ме питат.. България яде ли се.. във Франция е същото..в Испания като чуят името и отвръщат "Стой"ц"ков, стой"ц"ков" ... в IT сектора нещата не са така както извън него Хиля се
Активен
Bo0by
Чаткащ
*

Публикации: 265

Ел. поща
« Отговор #3 : Декември 03, 2013, 15:18:30 »

Мен ме питаха на няколко пъти "Това в Румъния някъде ли е..."
Да добре е че сме по - бедни, защото им правим нещата по евтино и за тях е изгодно и за нас...
Активен
Бого
Администратор
Мега Гуру
*

Публикации: 1,194

Джумла е Mercedes S-class, а WP е Тико!

« Отговор #4 : Декември 03, 2013, 18:42:07 »

Браво на екипа! Респект момчета!  Одобрявам
Активен

Atliman
Загряващ
*

Публикации: 200

« Отговор #5 : Декември 03, 2013, 22:47:58 »

Браво на организаторите! Продължавайте в същия дух!  Одобрявам
Активен

www.HeritageBG.net - Сайтът за културното наследство на България
Страници: [1]
Печат
Джумла! България  |  Джумла! България  |  Джумла! Ден  |  Joomla! Day 2013 България - най-добрия Joomla! day тази година « назад напред »
Отиди на: